Yasal Uyarılar  
     
 

Telif Hakkı 
Sitedeki bütün içeriğin sahibi Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti.’dir.

Sitedeki bütün fikir hakları (telif hakları dahil) Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti.’ne aittir ve ait olmaya devam edecektir. Site içeriği kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz.

Kullanıcılar kişisel kullanım için site içeriğini bilgisayarlarına indirebilir veya kopyalayabilir. Bu izin, indirilen veya kopyalanan içerikle alakalı her tür kaynakça, telif veya sahiplik bilgisinin korunduğu durumlarda geçerlidir. Kullanıcılar site içeriğinden aldıkları her kopyaya bu bilgiyi dahil etmek zorundadır.

Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya içerikte bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz ve tekrar basılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığı durumlarda, Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti. ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.

Tescilli Markalar 
Sitedeki tüm tescilli markaların ve logolarının sahiplik hakkı Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. Site içeriğinde bulunan hiçbir şey Tescilli Markaları kullanma izni vermez.

Sorumluluk 
Site içeriği kullanıcıların Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti. ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi almasını sağlamak için yayınlanmıştır. Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti. site içeriğini güncel tutmayı amaçlamaktadır. Bununla beraber, Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti. sitede yayınlanan içerikten sorumlu değildir, site içeriği Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti. için bağlayıcı değildir. 

İçerik: 
Genel bilgilerden oluşur ve özel bir kişinin, kurumun ve üçüncü kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değildir.
Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti. ile site kullanıcıları arasında bir anlaşma özelliği taşımaz.
Ürünlerin veya hizmetlerin performansıyla ilgili garanti vermez.
Güncel, geniş kapsamlı, tamamlanmış veya kesin olmak zorunda değildir.
Profesyonel görüş veya herhangi bir tavsiye niteliğinde değildir.
Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti. sistem ve yazılımlarını bilgisayar virüslerine veya “Trojan” denilen programlara ve benzerlerine (“virüsler”) karşı korumaya çalışsa da, kişi ve kurumların bu siteyi gezerken veya siteden bir materyal indirmesi sonucu oluşacak bilgisayar ve sistem zararlarından sorumlu değildir.

Diğer Sitelere Verilen Linkler 
Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti. zaman zaman kendi sitesinden, başka sitelere link verebilir. Bu linkler kullanıcıların yararına verilmektedir. Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti. link verdiği sitelerin içeriklerinden (ve o sitelerin link verdiği diğer sitelerin içeriğinden) sorumlu değildir. Ayrıca bu sitelerde toplanan kişisel bilgiler de Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti.’nin sorumluluğunda değildir. Bu siteden diğer sitelere verilen linkler, Aysberg Basın Yayın San. Tic. Ltd. Şti.’nin bu siteleri onayladığı anlamına gelmez.
Kullanıcılar, kendi güvenlikleri için, bu siteden gittikleri diğer sitelerin kullanım şartlarını okumalıdır.